Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Expert: Top 10 nejoblíbenějších webových prohledávačů a botů

1 answers:

Existují dva typy botů na internetu, které jsou nazývány jako dobré roboty a špatné boty. Měli byste přijmout vážná opatření proti špatným robotům, protože mohou v krátké době spotřebovat šířku pásma DDN. Kromě toho negativní nebo špatné boty ukradnou webový obsah a využívají serverových zdrojů. Na druhou stranu, dobré boty (také nazývané jako webové prohledávače) by měly být pečlivě řešeny, protože pomáhají indexovat vaše webové stránky v výsledcích vyhledávačů , jako jsou Bing, Google a Yahoo.

Michael Brown, přední expert z Semalt , ujišťuje, že stovky až tisíce botů a webových prohledávačů procházejí internetem, ale následující jsou nejoblíbenější.

1 - best fake passport site. GoogleBot

Googlebot je jedním z nejlepších a nejznámějších webových prohledávačů. Je široce používán pro indexování webového obsahu a článků pro výsledky vyhledávání Google. Nejlepší funkcí Googlebotu je, že poskytuje uživatelům mnoho nástrojů a možností. Přesněji řečeno, Googlebot informuje Google o tom, které stránky mají být indexovány a které by měly zůstat pozadu.

2. Bingbot

Stejně jako Googlebot je Bingbot oblíbeným webovým prohledávačem společnosti Microsoft. Bylo to po celé roky a je určeno k indexování webových stránek ve výsledcích vyhledávání Bing. Bingbot je ideální náhradou za bot boty MSN. Jeho nejvýznamnější volba se nazývá Fetch jako Bingbot, která se nachází v nástroji Bing Webmaster Tools. Tato možnost umožňuje požadovat, aby byly stránky indexovány a zobrazeny ve výsledcích Bing.

3. Slurp Bot

Slurp Bot je webový crawler společnosti Yahoo, ale je poháněn Bingem. Webové stránky by měly umožnit společnosti Yahoo Slurp přístup ke svým stránkám, aby se objevily ve výsledcích vyhledávání v mobilním zařízení Yahoo. Tento webový prohledávač se používá k shromažďování obsahu z partnerských webových stránek za účelem zařazení do Yahoo News, Yahoo Sports a Yahoo Finance.

4. DuckDuckBot

DuckDuckBot je slavný a nejlepší webový crawler společnosti DuckDuckGo. Tato 5. Baiduspider

Baiduspider je oficiální název webového prohledávače či pavouka čínského vyhledávače. Může indexovat spoustu webových stránek každý den a vrací aktualizace do svého Baidu indexu. Baidu je jedním z předních čínských vyhledávačů. Má více než osmdesát procent akcií na celkových vyhledávacích trzích Číny pevniny.

6. Yandex Bot

YandexBot je konkrétní webový prohledávač ruského vyhledávače Yandex. Mediální prodejci tvrdí, že tento bot vytvořil během roku 2015 více než 57% veškeré návštěvnosti vyhledávačů v Rusku.

7. Sogou Spider

Sogou Spider je slavný webový crawler společnosti Sogou.com. Tento přední čínský vyhledávač byl vypuštěn v roce 2004 a má hodnost 103 na Alexa. Měli byste mít na paměti, že webový pavouk Sogou nikdy nerespektuje internetové standardy robot.txt a je z důvodu jeho nadměrného procházení zakázán z různých stránek.

8. Exabot

Tento webový prolézací přístroj je provozován francouzským vyhledávačem Exalead. Byl založen před několika lety a má ve výsledcích vyhledávání více než šestnácti miliard webových stránek.

9. Facebook externí hit

Sociální mediální gigant Facebook umožňuje svým uživatelům sdílet zajímavé odkazy s ostatními uživateli Facebooku. Externí Hit Facebook má řadu funkcí, včetně zobrazení několika obrázků, některých zajímavých videí a několika webových stránek. Jeden z hlavních a slavných bot procházení je Facebot, který pomáhá zlepšit reklamní výkon.

10. Alexa Crawler

Alexa Crawler provozuje Amazonova Alexa a používá se k indexování desítek webových stránek. Shromažďuje informace o webových stránkách a řadí je na základě místních a mezinárodních preferencí.

Závěrečná poznámka

Existují různé webové prohledávače a boty, takže když zablokujete některé podezřelé webové stránky, ujistěte se, že nezakrýváte dobré boty, které indexují vaše webové stránky ve výsledcích vyhledávače.

November 26, 2017