Back to Question Center
0

Semalt: Jak a proč blokovat jazyk Spam v Google Analytics a WordPress

1 answers:

Je velmi dráždivé pro WordPress a uživatele Google, aby získali spamový provoz a falešné pohledy na svých webových stránkách. Vytvoření a aktivace filtrů zabere mnoho času a většina lidí ani neví, jak blokovat nežádoucí zdroje provozu na internetu. Mnoho z nich je zvykem zabývat se doporučením spamu, neboť je to jedna z těch věcí, které měsíce trpěly našimi stránkami - ubiquiti rocket m5 ac.

Nicméně v posledních několika týdnech bylo zavedeno několik nových technik a strategií, které by se zbavily nevyžádané pošty na internetu. Ivan Konovalov, vedoucí odborník z Semaltu , je diskutoval v tomto článku. Než začneme, promluvme si trochu o jazykovém spamu.

Úvod do jazykového spamu

Nesprávné zasílání odkazů znamená rušení vaší reputace a hodnocení stránek ve výsledcích vyhledávače . Jazykový spam, na druhé straně, je technika používaná spammeři pro propagaci svých vlastních webových stránek a profilů sociálních médií. Některé příklady jazykového spamu jsou Reddit, lifehack, základní deska a thenextweb. Spamátoři dostávají své weby na tyto platformy a na velkých číslech odesílají falešné pohledy na vaše stránky. Cílem je zničit pořadí vašeho webu a dostat se do dobré pozice na internetu.

Blokování jazykového spamu

Jedním z hlavních důvodů zablokování jazykového spamu je, že to může zničit hodnocení stránek ve výsledcích vyhledávače. Dokonce i když jste udělali bílý klobouk SEO a strávit spoustu času na psaní svých článků, jazyk spam může vás trik a zničit všechno v žádném okamžiku. Možná nebude možné, aby je někdo filtroval v Google Analytics, a proto je třeba je zbavit nebo je ručně zablokovat.

Blokování nevyžádané pošty v Google Analytics

Existuje několik možností, jak si zapamatovat, zda chcete blokovat nevyžádanou poštu v jazycích Google Analytics a WordPress. Nejjednodušší a nejpohodlnější způsob je nainstalovat plugin WordPress. Případně můžete vyzkoušet následující:

# 1. Vytvořte filtry pro blokování nevyžádané pošty

První možností je vytvoření filtrů pro blokování nevyžádané pošty v Google Analytics. Můžete vytvořit spoustu filtrů na základě vašich požadavků a vyloučit a upravit data. Podezřelé adresy IP můžete zablokovat, abyste zajistili bezpečnost svých stránek na internetu. Dalším způsobem je vytvoření adresářů, podadresářů a zdrojů běľného provozu a zablokování vąech neznámých zdrojů.

# 2. Použijte pokročilé segmenty

Jazykový spam můžete snadno zablokovat pomocí pokročilých segmentů. Dalším úžasným způsobem, jak se zbavit nevyžádané pošty v Google Analytics, ale tato možnost funguje pouze v případě, že máte k dispozici některé historické údaje. Je to bezpečnější volba než vytváření filtrů a pomáhá měnit data ve službě Google Analytics. Musíte jednoduše deaktivovat vše a všechny zdroje informací, na které nemáte důvěru. Pokud však používáte samostatné filtry pro různé adresy IP, měli byste vytvořit segmenty pro všechny v sekci Admin v Google Analytics.

# 3. Používat seznamy třetích stran

Blokování jazykového spamu se seznamy třetích stran je možné. To může být časově náročné, ale výsledky jsou vždy skvělé. Musíte pravidelně aktualizovat filtry a segmenty, abyste zajistili, že získáte nejpřesnější data na internetu.

November 24, 2017