Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat některé weby v prohlížeči Chrome pomocí funkce BlockIt

1 answers:

Internet je plný nepořádků a pop-up reklamy patří k nejvíce dráždivým věcem. Ty se objevují na vašich webových stránkách a zneužívají uživatele mnoha způsoby. Navíc přesměrují uživatele na nežádoucí nebo dospělé webové stránky. Díky funkci BlockIt můžete rychle odstranit pop-up reklamy a podezřelé nebo dospělé stránky z vašeho Google Chrome. Webové stránky, které načtou a vezmou texty, které zadáte, mohou být s touto technikou snadno zablokovány.

Existují různé hrozby na internetu a vždy se snažíme o ochranu proti nim - moebel einstellen zuerich. Rodiče chtějí spolehlivé programy rodičovské kontroly instalované na smartphonech svých dětí, aby se vyhnuli nepříjemným potížím a zaměstnavatelé hledají dobře vybavené monitorovací nástroje, které zajistí skvělý výkon svých pracovníků. Uživatelům prohlížeče Google Chrome je k dispozici řešení všech problémů, které jsou známé jako BlobkIt. Jedná se o slavné rozšíření zabezpečení prohlížeče, které může omezit přístup na několik webových stránek, takže nevhodný a nebezpečný obsah se nezobrazuje při surfování po internetu.

Zde Michael Brown, vedoucí odborník z Semalt , popsal některé způsoby, jak zablokovat několik webových stránek v prohlížeči Chrome pomocí BlockIt.

Možnost č. 1:

Možnost č. 2:

I když je velmi snadné zablokovat několik webů s touto metodou, můžete snadno odemknout své oblíbené stránky ze stejného seznamu. Přejděte do části Možnosti a odstraňte adresu URL, abyste ji odstranili ze seznamu blokovaných. Před uzavřením webových prohlížečů ujistěte se, že jste uložili nastavení.

Možnost č. 3:

Pokud chcete nastavit heslo tak, aby vaše děti neměly přístup k zablokovaným webovým stránkám vůbec, měli byste zadat heslo na panelu voleb BlockIt a potvrdit ho. Poté byste měli před uzavřením okna kliknout na tlačítko Uložit.

Možnost č. 4:

Nyní se vraťte do prohlížeče Google Chrome a zkontrolujte, zda jsou adresy URL správně zablokovány nebo nikoli. Jednoduše musíte zadat název webu a pokud je zablokován, objeví se zpráva o tom, že je tento web blokován. Chcete-li získat přístup na stejný web, klikněte na možnost Změnit nastavení a vložte zde své heslo. Přesměruje vás na stránku, kde můžete blokovat nebo odblokovat webové stránky na základě vašich osobních preferencí.

BlockIt je už mnoho let, ale počet internetových stránek, které blokuje, je bezkonkurenční na internetu. Nejlepší výhodou je, že to může snadno zablokovat více webů v prohlížeči Google Chrome a neukládá jejich odkazy v backendu. Navíc můžete webové stránky odblokovat kdykoli a kdekoli.

November 26, 2017