Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat web na Google Chrome ve 14 jednoduchých krocích

1 answers:

Ať už vaše děti tráví mnoho hodin na určitých webových stránkách, nebo jste narazili na web s množstvím pop-a bannerových reklam, možná budete chtít zablokovat nežádoucí a škodlivé webové stránky z Google Chrome. Jak víte, že Chrome je bezplatný prohlížeč vyvinutý a představený společností Google, byl poprvé uveden do provozu v roce 2008 pro uživatele Microsoft Windows. Později byl prohlížeč Google Chrome přenesen do zařízení MacOS, Android a Linux. Nyní slouží jako primární platforma pro běh webových aplikací - top iphone 6 case.

Při surfování na internetu se můžete setkat s mnoha hloupými a nežádoucími webovými stránkami, které můžete snadno zablokovat pomocí rozšíření třetích stran. Pokud však tyto rozšíření nechcete používat, postupujte podle těchto 14 kroků, které stanovil Michael Brown, špičkový expert z digitálních služeb Semalt .

Krok č. 1: Vyhledejte web blokátor:

Téměř všechny webové prohlížeče mají rozšíření Blocker webových stránek. Měli byste ji najít v prohlížeči Google Chrome, abyste zabránili podezření, že vás podezřelé weby budou škádlit.

Krok č. 2: Stažení rozšíření:

Pokud nemáte žádné rozšíření k blokování nežádoucích webů, můžete klepnout na volbu Zdarma v Nastavení prohlížeče Google Chrome a stáhnout požadované rozšíření. Po stažení, nechte toto rozšíření přistupovat k počítači.

Krok č. 3: Přejděte na tuto webovou stránku:

Dalším krokem je navigace na web nebo blog, který chcete zablokovat v prohlížeči Google Chrome.

Krok č. 4: Ikona blokování webových stránek:

Ve čtvrtém kroku byste měli kliknout na modrou ikonu označenou jako Blokování webových stránek. Je to vždy na pravé straně vašeho webového prohlížeče.

Krok č. 5: Přidejte čas:

Zde je třeba zadat hodiny, dny, týdny nebo měsíce, po kterých budete chtít blokovat blogy nebo webové stránky. Čas by měl být zadán do pole Blokovat tuto možnost a nezapomeňte přidělit čas.

Krok č. 6: Umístění zablokovaných míst:

Dalším krokem je nalezení rozšíření Block Site v seznamu výsledků vyhledávače .

Krok č. 7: Stáhněte požadované rozšíření:

Klepnutím na volbu Zdarma stáhnout požadované rozšíření do prohlížeče Google Chrome. Nezapomeňte kliknout na políčko Povolení, což umožňuje rozšíření provádět různé úkoly.

Krok č. 8: Nastavení rozšíření:

Nyní byste měli kliknout na volbu Rozšíření nastavení, aby vaše rozšíření načetlo celé.

Krok č. 9: Zadejte adresu URL:

Přejděte na možnost Block Site a zadejte adresu, kterou chcete zablokovat. Nezapomeňte kliknout na tlačítko Přidat stránku a pokračovat v blokování co nejvíce webových stránek.

Krok č. 10: Povolit ověřování:

Přejděte do oblasti Povolit ověřování a zkontrolujte značku, která se objeví vpředu. Poté musíte zadat heslo k blokování a odblokování webových stránek. Po zvolení a vložení požadovaného hesla klikněte na možnost Nastavit heslo.

Krok č. 11: StayFocusd:

V tomto kroku byste měli hledat rozšíření StayFocusd ve výsledcích vyhledávání Google.

Krok č. 12: Stažení tohoto rozšíření:

Klepnutím na volbu Zdarma stáhnout požadovanou rozšíření do prohlížeče Google Chrome. Nezapomeňte na ni povolit změny ve vašich datech procházení.

Krok č. 13: Navigace na webu:

Potom byste měli přejít na web, který chcete blokovat zadáním jeho názvu domény do prohlížeče.

Krok č. 14: Pokročilé volby:

Měli byste kliknout na oblast Pokročilé volby, která je určena k přidělení času serveru, který chcete zablokovat. Nezapomeňte uložit nastavení před zavřením okna.

November 26, 2017