Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat web v prohlížeči Chrome jediným kliknutím

1 answers:

Někdy může být potřeba zjednodušit zážitek z prohlížení internetu ovládáním webových prohlížečů. Například rodič může chtít omezit přístup dětí k některým webům obsahu pro dospělé. V ostatních případech budete pravděpodobně muset zabránit tomu, aby konkrétní web, který se na určitý čas zobrazuje. Tento článek SEO vás naučí blokovat weby v prohlížeči Google Chrome. Můžete získat kontrolu nad webovými stránkami a doménami, které vás mohou podráždit kdykoliv ve vašem prohlížeči - ladies red felt hats.

Tento návod vysvětlil Igor Gamanenko, odborník z Semalt , je omezen na prohlížeč Chrome, ale může pracovat i na jiných prohlížečích s tímto rozšířením. Dočasný blokátor bude navíc v diskusi rozšíření prohlížeče.

Chcete-li začít s touto službou, musíte postupovat několik jednoduchých kroků. Po provedení těchto kroků byste měli mít možnost ovládat webové stránky v prohlížeči. Tento postup může fungovat na mnoha dalších prohlížečích, které používají různá rozšíření prohlížeče, kromě toho, že budete možná muset použít jiný postup.

1. Přihlaste se do prohlížeče Chrome, přejděte do rozšíření v nabídce nastavení a přidejte dočasný blokovač. Jak bylo uvedeno výše, toto doplnění bude naší volbou.

2. Po přidání služby TemporarySite Blocker existuje speciální ikona, která se zobrazí v pravém horním rohu panelu nástrojů prohlížeče. Jedná se o panel, který budete používat k řízení funkce této pobočky.

3. Po klepnutí na tuto ikonu se dostanete do rozhraní pracujícího jako tlačítko. Můžete povolit nebo zakázat dočasné blokování. Kliknutím na toto tlačítko můžete blokovat stránky vždy, když jste na svém odkazu.

4. Chcete-li přidat web, můžete se dostat na web, který chcete přidat do blokovacího seznamu. Povolení nebo zakázání stránek z této nabídky. Tlačítko TSB zůstane v prohlížeči Chrome, abyste jej mohli používat, kdykoli budete muset přidat do seznamu blokovaných webů Chrome stránky.

Chcete-li otestovat toto rozšíření, jednoduše zablokujte konkrétní web. Pokuste se k němu přistupovat kliknutím na odkaz. Pokud se ve vašem prohlížeči objeví zpráva "Blocked", rozšíření funguje. Toto nastavení trvá až do dne, kdy se rozhodnete odblokovat konkrétní web.

Je také chytré skrýt tlačítko TSB z pohledu. Toto opatření může zabránit tomu, aby uživatel s vyčerpávajícím prohlížečem povolil webové stránky. Google Chrome má také funkci omezení heslem. Tuto možnost můžete použít k přidání dalších opatření k této možnosti kontroly.

Závěr

Někdy je nezbytné řídit a sledovat webové stránky, které se lidé mohou pokusit používat v prohlížeči počítače. Zatímco někteří lidé mohou toto použít k omezení používání dítěte internetu, jiní mohou potřebovat omezit jejich využití webových stránek pro ovládání jejich zážitku při prohlížení. Tento pokyny pro SEO obsahuje informace o tom, jak blokovat weby v prohlížeči Chrome pomocí rozšíření TemporarySite Blocker. Webové stránky můžete povolit a zakázat tím, že je zablokujete, což omezuje používání prohlížeče. Tento postup lze použít i na jiných prohlížečích s tímto nebo podobným rozšířením prohlížeče.

November 26, 2017