Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat webové stránky v Chrome se 4 rozšířeními

1 answers:

Blokování webových stránek může být užitečným nástrojem pro různé uživatele internetu. Existuje mnoho způsobů, jak lidem blokovat webové stránky na svých počítačích. Lidé například upravují hostitele souborů na počítačích tak, aby je přesměrovali na neznámé adresy URL. Jiní používají specifikované servery DNS, které mají zabudované brány firewall pro rodičovskou kontrolu. V některých aplikacích můžete zablokovat některé webové stránky na úrovni prohlížeče. Existuje mnoho způsobů, jak zablokovat webové stránky z vašeho prohlížeče, z nichž většina zahrnuje rozšíření.

V tomto SEO článku Igor Gamanenko, špičkový expert z Semalt , zde nabízí některé rozšíření prohlížeče Chrome, které vás mohou blokovat webové stránky, včetně:

1. Osobní blokový seznam (od společnosti Google)

Tento addon může způsobit, že prohlížeč zablokuje webové stránky přímo z odpovědí vyhledávacího dotazu. Osobní rozšíření seznamu bloků provádí společnost Google, což znamená platnost jejího účinku. Jakmile toto rozšíření nainstalujete, můžete zablokovat webové stránky přímo z výsledků vyhledávání daného webu. Můžete vytvořit seznam domén a stránek, které chcete blokovat ze stránky SERP společnosti Google. Chcete-li tyto stránky spravovat, můžete klepnout na rozšíření Personal Blocklist a odstranit webové stránky, které jsou k dispozici ve vašem seznamu bloků.

2. Blok stránky

Toto rozšíření pomáhá uživateli blokovat konkrétní seznam webových stránek, které musíte zablokovat. Na rozdíl od rozšíření Personal Blocklist musíte ručně přidávat webové stránky, které plánujete g blokovat z jejich pohledu. Toto rozšíření má heslo, které může vložit do dětského zámku. Můžete zabránit zbytečnému použití odtud. Po instalaci můžete spravovat Rozšíření blokového serveru kliknutím na jeho ikonu na obrazovce. Můžete nastavit přesměrování nebo dokonce odinstalovat odtud.

3. StayFocusd

Toto rozšíření Chrome zablokuje některé weby tak, že vám umožní nastavit trvání relace. Můžete například nastavit dobu, kterou potřebujete vynaložit na konkrétní místo. Tento addon také umožňuje vytvořit seznam webových stránek, které chcete blokovat. Pomocí možnosti Jaderné můžete úplně blokovat přístup k webovým stránkám.

4. tinyFilter

Tento nástroj je zdarma. Nabízí mnoho internetových služeb pro sledování webových stránek. TinyFilter může pomoci uživateli blokovat urážlivý obsah, aby se zobrazoval v prohlížeči počítače. K dispozici je také heslo k zablokování bran firewall, stejně jako aspekty rodičovské kontroly prohlížeče. Můžete omezit přístup k tomuto addonu pomocí hesla a omezit strany, které jej mohou nakonfigurovat. Formovat nabídku možností; můžete klepnutím na ikonu prohlížeče ručně spravovat blokované webové stránky.

Závěr

Můžete získat přístup k vašemu prohlížeči pomocí mnoha způsobů. Jedním z nejúčinnějších způsobů ovládání prohlížeče Chrome je prostřednictvím rozšíření. Rozšíření prohlížeče, jako je Blokovat stránky, pomáhají omezit přístup některých adres URL z vašeho prohlížeče. Můžete například vytvořit seznam webových stránek, které nechcete navštívit. Některá hesla na těchto rozšířeních lze také automatizovat, aby děti nemohly vyloučit. Tento článek SEO vám pomůže nainstalovat nejlepší Chrome addon pro kontrolu přístupu k webovým stránkám v prohlížeči Chrome Source .

November 26, 2017