Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat webové stránky v Google Chrome během minuty

1 answers:

V současných zkušenostech s prohlížením webových stránek může být v některých případech nezbytné, aby uživatelé blokovali webové stránky. Rodič například může chtít omezit přístup svých dětí k některým webům obsahu pro dospělé. V ostatních případech by mohlo být zablokováno místo, které se neustále objevuje.

Manažer úspěchu zákazníka Semalt , Michael Brown, poskytuje některé metody, které lidé používají k zabránění těchto webových stránek.

Tato příručka SEO obsahuje několik metod vysvětlujících, jak blokovat některé webové stránky z vašeho počítače - form enviar email php. Google Chrome použijeme jako ukázkový prohlížeč. Tyto metody platí pro různé prohlížeče a různé rozšíření. Postup se může trochu lišit kvůli změnám autorů kódu. Neměli byste se však starat o váš operační systém. Tyto metody zahrnují:

1. Používání rozšíření Chrome

Některé doplňky a rozšíření lze použít k omezení používání některých funkcí prohlížeče. Některé z těchto doplňků mají více funkcí, jako je přístup k heslům, který umožňuje přidat další vrstvu ochrany. V tomto pokynu SEO použijeme rozšíření s názvem BlockSite. Tento doplněk prohlížeče můžete nainstalovat z obchodu Chrome Web App Store. Tento addon můžete nainstalovat a kliknout na tlačítko Install (Přidat do Chrome).

Pomocí tohoto addonu můžete přidat web do černé listiny při procházení klepnutím na její ikonu. Můžete povolit a zakázat funkce tohoto addonu. Navíc můžete vždy přejít k jeho možnostem a spravovat webové stránky na černé listině. Když klepnete na odkaz na doménu na černé listině a dostanete zprávu "Blokováno", znamená to, že přípona funguje správně. Jiné přípony mohou tento postup použít nebo nepoužívat, ale pracují s podobným pojmem.

2. Blokování webových stránek v počítači se systémem Windows

Pro lidi pracující s Windows PC může být nezbytné zablokovat celý web hostitelem souboru. Chcete-li tento efekt dosáhnout, klepněte na tlačítko Start na stolním počítači a na panelu start hledání zadejte "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \". Od tohoto místa potřebujete možnost kliknout pravým tlačítkem myši a upravovat hostitelé souborů pomocí jednoduchého editoru poznámkových bloků.

Můžete použít kód 127.0.0.1 plus název webu k jeho blokování. Váš prohlížeč může přestat přistupovat k danému počítači. Použijte novou položku na jiném řádku a zablokujte další webové stránky. Chcete-li zabránit celé doméně, zadejte na webu kromě "https: // nebo www" pro zobrazení všech protokolů.

3. Používání softwaru třetí strany

Některé aplikace pro počítače mohou pomoci omezit přístup na některé webové stránky. Při instalaci tohoto softwaru nepotřebujete zjistit, jak zablokovat jakékoli stránky. Mohou udělat vše pro vás. Tento software může obsahovat firewally nebo antivirový software. Většina těchto aplikací však může vyžadovat některé poplatky za jejich používání, protože nejsou zdarma.

4. Blokování místa přes Router

Pro pokročilé uživatele je možné blokovat celou síť. Tento postup je trochu technický a může vyžadovat, aby najal odborníka. Je třeba blokovat webové stránky z adresy IP. Je však důležité zálohovat konfiguraci směrovače. Můžete se vrátit k těmto změnám pouze v případě, že se něco pokazí.

November 26, 2017