Back to Question Center
0

Semalt: Jak zabránit zobrazení stránky v některých výsledcích vyhledávání Google

1 answers:

Typický zážitek z prohlížení internetu je obvykle plný mnoha spamových odkazů. Například rodič může chtít zablokovat obsah pro dospělé v situacích, kdy děti přistupují k internetu. V jiných případech procházení možná budete muset odstranit některé nepříjemné výsledky z vašich výsledků vyhledávání. V mnoha případech se možná budete muset naučit, jak zabránit některým webům, aby se zobrazili na vašich stránkách výsledků vyhledávání Google.

Michael Brown, zkušený odborník z Semalt , ujišťuje, že tyto stránky je možné ručně předcházet předvolbám účtu Google. Po některých aktualizacích začala společnost Google tuto funkci usnadnit podráždění - semi dedicado host. Na stránkách s výsledky vyhledávání můžete filtrovat dříve navštívené stránky.

Chcete-li využívat tuto funkci, musíte vytvořit účet Google. Při hodnocení účtu přejděte na stránku, na kterou je třeba zablokovat zobrazení v zobrazení. Zpočátku se na stránce zobrazení ve vyhledávání Google nemusí zobrazit žádná možnost blokování. Je to proto, že Google nechce, aby to byl první dojem uživatele. Google chce, abyste měli lepší zážitek, a proto se rozhodli tuto možnost skrýt. Navíc se lidé mohou vrátit do svého seznamu skrytých z předvoleb účtu Google.

Přejděte na doménu webové stránky, kterou musíte zablokovat z výsledků vyhledávání. Z této funkce blokového menu můžete přejít na Google a zabránit zobrazování celé domény ve výsledku vyhledávání uživatele. V jiných případech může být potřeba zablokovat celý web. V takovém případě můžete použít webové stránky "blokovat všechny příklady.com". Chcete-li tyto stránky zobrazit, můžete také přejít k výsledkům zablokovaným zobrazením. Odtud máte možnost ovládat nebo spravovat zablokované webové stránky.

Chcete-li se dostat do tohoto menu, přihlaste se do svého účtu Google a vyhledávejte dotaz. Přejděte na stránku Správce blokovaných webových stránek pomocí nastavení vyhledávání. Odtud můžete přejít na nastavení a spravovat zablokované webové stránky. Zde můžete odblokovat stránky.

Někteří uživatelé mohou využívat rozšíření prohlížeče pro řízení návštěvnosti webových stránek . V těchto případech lidé obvykle používají aspekty, jako je rozšíření BlockSite, k ovládání svého chování. Kromě toho lze také nastavit heslo pro ovládání způsobu, kterým lidé prohlížeč používají. To může zabránit tomu, aby si uživatel v prohlížeči nastavil jinou konfiguraci.

Závěr

V některých případech je nezbytné zabránit tomu, aby se některé výsledky vyhledávání zobrazovaly na stránce vyhledávání Google. Tyto výsledky vyhledávání přicházejí a obtěžují celé procházení webových stránek, zejména pokud používáte stejná klíčová slova pro ovládání výsledků vyhledávání. V ostatních případech mohou lidé potřebovat rodičovskou kontrolu z prohlížeče počítače. Tento článek SEO vás může naučit blokovat webové stránky z výsledků vyhledávání Google. Můžete zabránit nepříjemným výsledkům vyhledávání, které se opakují pro různá klíčová slova, která se většinou vyskytují ve vašem vyhledávání. Můžete také nastavit blokovací seznam webových stránek pro webové stránky, které nechcete používat ve vyhledávací konzoli Google.

November 26, 2017