Back to Question Center
0

Semalt: Kde najít všechny odpovědi o Wiki?

1 answers:

"Sams Teach Yourself Wikipedia za 10 minut" je slavná kniha napsaná Michaelem Millerem. Dává nám jasné a praktické odpovědi na naše otázky o Wikipedii a dozvídáme se, jak používat encyklopedii za deset minut. Můžeme se naučit vše, co potřebujeme vědět o Wikipedii, a získat přístup k jeho neuvěřitelné a slavné zdroje. Michael Miller zatím napsal více než 90 knih a jeho bestsellery a slavné tituly jsou "Sams Teach Yourself YouTube za 10 minut", "Googlepedia: The Ultimate Google Resource", "Speed ​​It Up! Netechnická příručka pro urychlení pomalých počítačů a Průvodce absolutním začátečníkem k základům počítače ». Tento autor získal pověst po celém světě díky své technické přesnosti, skutečné empatii a užitečné rady - watches replica usa. On splnil požadavky všech svých čtenářů.

Jak používat Wikipedii?

Lisa Mitchell Semalt Customer Success Manager popisuje Wikipedia jako jeden z nejlepších zdrojů informací na internetu, který uživatelům umožňuje přispívat a upravovat obsah. Chcete-li zachovat technologicky náročný životní styl udržovat, měli byste použít Wikipedii, protože je nejinovativnější a nejvíce proslulý web na internetu. Je snadné a jednoduché spadnout do wiki-hole při prohlížení Wikipedie. Můžete hledat herce, které hrály nejlepší role v hollywoodských filmech, a pak jste začali hledat o jejich manželkách a zjistili, že nechodili na střední školu a začali svou kariéru příliš brzy. Wikipedia nedávno oslavila své 15. výročí a místo začalo poskytovat informace pro děti, které dělají své úkoly a domácí úkoly. S velkým množstvím dat a informací na dosah ruky je Wikipedia největším zdrojem informací na internetu. Jeho zakladatel Ward Cunningham popisuje jeho vytvoření jako nejpřesnější a nejjednodušší databázi, která splňuje očekávání různých osob.

Ve své knize Michael učí, jak začlenit Wikipedii do učebny na různých úrovních. Tím, že studentům poskytneme plnou kontrolu nad jejich projekty, můžeme je naléhat, aby zkontrolovali Wikipedii za užitečné informace.

Top tři stránky Wikipedia pro učitele

1. Wikispaces: Tento oddíl je určen pro použití ve třídách. Wikispaces je obrovská stránka, která se chová přesně jako nástroj pro správu učeben a pomáhá učitelům a žákům lépe se učit, jak organizovat své úkoly a projekty ve třídě. Nejen, že poskytuje spoustu informací a šablon, ale je také zdarma a má spoustu odpovědí. Učitelé mohou tuto stránku používat k vytváření úkolů a sdílení zdrojů.

2. Wikidot: Na základní úrovni je tato stránka Wikipedie zdarma pro uživatele, ale některé její funkce a obsah jsou placeny. Pokud nechcete vidět pop-up reklamy a bannery, měli byste zaplatit jeho předplatné.

3. PBworks: Na této Wikipedii nabízí více než 200 000 odkazovaných stránek učitelům a studentům řadu možností, které podporují učení zaměřené na studenty. Také učitelé a žáci mohou snadno vytvářet vlastní stránky a vytvářet projekty online, jakmile projdou informacemi na této stránce.

Vezmeme-li tipy, rady a nápady z knihy Michaela, můžete snadno začlenit Wikipedii a udržet si práci na internetu.

November 26, 2017