Back to Question Center
0

Semalt: Nejvíce úžasné články Wiki

1 answers:

Julia Vashneva, Semalt Customer Success Manager, říká, že Wikipedia Club Cool Freaks je jednou z předních a slavných Facebookových skupin. Poskytuje nejchytřejší, nejpodivnější a nejžádanější články Wikipedie. Od 52-hertzové velryby až po Tarrare, vše je k dispozici na Facebooku. Od svého založení v září 2013 se tato skupina značně rozrostla a stala se komunitou více než 30 000 aktivních členů. Zde jsme hovořili o nejoblíbenějších a nejnovějších článcích Wikipedie.

Kentucky Masová Sprcha

Není to děsivý sexuální čin, ale incident neobvyklého počasí. V Bath County, Kentucky, v březnu 1876, kusy masa, zvláště hovězího masa, pršely na plochu 100 metrů na několik minut - logo maker for business. Později byly kousky rozpoznány jako plicní tkáně koně.

Rain Queen

královna Balobedu patřila Jihoafrické republice. Věřila se, že ovládá mraky a srážky. Po léta je trůn prázdný kvůli sporům o nelegitimní děti královny dešťů a kritice Modjadjiho jedinečného a divného životního stylu.

Drukpa Kunley

Tento básník a tibetský buddhista měl sílu přeměnit démony na ochranné božstva poté, co je udeřil s penisem nazvaným Thunderbolt Flaming Wisdom. Kunley je také známý esoterickými praktiky malování falusů na stěnách Bhútánu.

Joyce Carol Vincent

Mrtvé tělo Carolina Vincence bylo nalezeno v jejím bytě v Londýně, který vypadal zvláštně a neobvyklě, protože mrtvá těla tam ležela déle než tři roky. Protože všechny účty byly placeny automaticky, její televize a vytápění běžely a část jejího nájemného byla zaplacena také, všichni věřili, že Joyce byl naživu. Dny před smrtí tato mladá dáma přerušila kontakty se svými příbuznými a přáteli.

Armin Meiwes

Tento německý chlápek se proslavil tím, že vraždil a jedl člověka, který souhlasil s jídlem. Zveřejnil reklamu na webu The Cannibal Cafe, kde Meiwes uvedl, že hledá někoho, kdo by byl zavražděn a konzumován. Berlínský muž Bernd JR "Srngen Armando odpověděl na svou reklamu a Miewes amputoval Brandesův penis a správně si ho uvařil."

Jennifer a June Gibbons

Byli to krásní dvojčata, kteří zrcadlovali vzájemné pohyby a vzájemně mluvili způsobem, který nikdo nikdy nedokázal pochopit. Navzdory pokusům o jejich oddělení tím, že je poslali do různých škol, dvojčata se stala katatonickou a izolovali se, dokud se znovu nepřipojili k životu. Brzy se stali zločinci a byli posláni do nemocnice, kde strávili čtrnáct let.

George Herriman

George Herriman byl jedním z nejlepších a nejznámějších amerických karikaturistů 20. století. On byl známý pro komiks s názvem Krazy Kat. Identifikoval se jako Řeka, ale rodný list uvádí, že George je barevný se smíšeným sestupem.

Abdel Halim Hafez

Abdel byl jedním z nejoblíbenějších a pozoruhodných arabských a egyptských zpěváků. On je považován za zakladatele arabské hudby a jeho hudba inspirovala egyptské revoluce v roce 2011. Spáchal sebevraždu v roce 1977 a svět nikdy neměl Big Pimpin bez Halima.

November 26, 2017