Back to Question Center
0

Semalt: Nejvíce úžasné články Wiki

1 answers:

Julia Vashneva, Semalt Customer Success Manager, říká, že Wikipedia Club Cool Freaks je jednou z předních a slavných Facebookových skupin. Poskytuje nejchytřejší, nejpodivnější a nejžádanější články Wikipedie. Od 52-hertzové velryby až po Tarrare, vše je k dispozici na Facebooku - curso de fotografia gratis completos. Od svého založení v září 2013 se tato skupina značně rozrostla a stala se komunitou více než 30 000 aktivních členů. Zde jsme hovořili o nejoblíbenějších a nejnovějších článcích Wikipedie.

Kentucky Masová Sprcha

Není to děsivý sexuální čin, ale incident neobvyklého počasí. V Bath County, Kentucky, v březnu 1876, kusy masa, zvláště hovězího masa, pršely na plochu 100 metrů na několik minut. Později byly kousky rozpoznány jako plicní tkáně koně.

Rain Queen

královna Balobedu patřila Jihoafrické republice. Věřila se, že ovládá mraky a srážky. Po léta je trůn prázdný kvůli sporům o nelegitimní děti královny dešťů a kritice Modjadjiho jedinečného a divného životního stylu.

Drukpa Kunley

Tento básník a tibetský buddhista měl sílu přeměnit démony na ochranné božstva poté, co je udeřil s penisem nazvaným Thunderbolt Flaming Wisdom. Kunley je také známý esoterickými praktiky malování falusů na stěnách Bhútánu.

Joyce Carol Vincent

Mrtvé tělo Carolina Vincence bylo nalezeno v jejím bytě v Londýně, který vypadal zvláštně a neobvyklě, protože mrtvá těla tam ležela déle než tři roky. Protože všechny účty byly placeny automaticky, její televize a vytápění běžely a část jejího nájemného byla zaplacena také, všichni věřili, že Joyce byl naživu. Dny před smrtí tato mladá dáma přerušila kontakty se svými příbuznými a přáteli.

Armin Meiwes

Tento německý chlápek se proslavil tím, že vraždil a jedl člověka, který souhlasil s jídlem. Zveřejnil reklamu na webu The Cannibal Cafe, kde Meiwes uvedl, že hledá někoho, kdo by byl zavražděn a konzumován. Berlínský muž Bernd JR "Srngen Armando odpověděl na svou reklamu a Miewes amputoval Brandesův penis a správně si ho uvařil."

Jennifer a June Gibbons

Byli to krásní dvojčata, kteří zrcadlovali vzájemné pohyby a vzájemně mluvili způsobem, který nikdo nikdy nedokázal pochopit. Navzdory pokusům o jejich oddělení tím, že je poslali do různých škol, dvojčata se stala katatonickou a izolovali se, dokud se znovu nepřipojili k životu. Brzy se stali zločinci a byli posláni do nemocnice, kde strávili čtrnáct let.

George Herriman

George Herriman byl jedním z nejlepších a nejznámějších amerických karikaturistů 20. století. On byl známý pro komiks s názvem Krazy Kat. Identifikoval se jako Řeka, ale rodný list uvádí, že George je barevný se smíšeným sestupem.

Abdel Halim Hafez

Abdel byl jedním z nejoblíbenějších a pozoruhodných arabských a egyptských zpěváků. On je považován za zakladatele arabské hudby a jeho hudba inspirovala egyptské revoluce v roce 2011. Spáchal sebevraždu v roce 1977 a svět nikdy neměl Big Pimpin bez Halima.

November 26, 2017