Back to Question Center
0

Semalt představuje hlavní typy filtrů Google Analytics

1 answers:

Filtry Google Analytics jsou vynikající způsob, jak modifikovat a měnit data v rámci všech zobrazení stránek na vašem webu. Mohou být použity k zahrnutí a vyloučení informací a ke změně v tom, jak data vypadají ve vašich přehledech Google Analytics. Filtry navíc pomáhají přeměnit informace tak, aby se jejich surová forma změnila na vyrovnaný tvar a splnila očekávání uživatelů. V důsledku toho získáte spoustu příležitostí k rozvoji vašeho podnikání na internetu a služba Google Analytics může použít filtry z pohledu na jednu stránku do druhého, aby se míra okamžitého odchodu ze stránek výrazně snížila. Jakmile jsou data plně zpracována, můžete vidět konečné výsledky v přehledech uživatelského rozhraní v účtu Google Analytics.

Ivan Konovalov Semalt manažer úspěchu zákazníků popisuje níže uvedené hlavní typy filtrů služby Google Analytics:

Spambotový filtr

První kategorií je spambotový filtr - best replica watches sites. Je to fantastický a neuvěřitelný typ a je snadné kontrolovat stránku Nastavení zobrazení. Za tímto účelem byste měli navštívit sekci admin a hledat možnost Filtr Bot. Klikněte na tuto možnost a vytvořte filtry pro všechny podezřelé adresy IP. Ujistěte se, že se pomocí této možnosti zbavíte pavouků a botů a před uzavřením okna zaškrtněte políčko Aktivovat. Spambotové filtry vám pomohou zbavit se robotů a pavouků a zajistit kvalitu svých webových stránek .

Vyloučení interních IP

Za prvé, musíte se rozhodnout, zda chcete vytvářet nové filtry nebo chcete na své stránky použít předchozí filtry. Jakmile se rozhodnete, další možností je mít dostatečný počet filtrů a použít je na co nejvíce stránek. Po vytvoření filtrů klikněte na volbu Vybrat a nyní je čas je použít na vaše stránky. Mezitím je důležité znát rozdíl mezi předdefinovanými filtry a vlastními filtry. Pro vaše pohodlí bychom chtěli říci, že přednastavené filtry jsou specifické typy šablon, které můžete použít k automatickému vytváření filtrů. Na druhou stranu vlastní filtry umožňují přizpůsobit a změnit nastavení filtrů ještě před tím, než se aktivují.

Vynutit každou adresu URL malým písmem

Je to důležitý krok a neměl by být za každou cenu ignorován. Adresy URL byste měli vynutit z velkých a malých písmen a upravit jejich nastavení podle pravidel a předpisů služby Google Analytics. Pokud máte spoustu stránek s různými adresami URL, musíte je co nejdříve převést na nižší. Nedovolte jim, aby se objevili v výsledcích vyhledávače , dokud nebo pokud je nenahradíte.

Závěrečné myšlenky

Po úpravě výše uvedených nastavení a následném použití filtrů se kvalita návštěvnosti webových stránek začne zlepšovat. Filtry by měly být implementovány na webu pouze v případě, že jsou napadeny podezřelými nebo anonymní IP adresami. V opačném případě není nutné tyto filtry aktivovat.

November 24, 2017