Back to Question Center
0

Semalt: Proč jsou komentáře spamu špatné a jak je identifikovat?

1 answers:

Pokud máte obchodní webové stránky nebo blog, je pravděpodobné, že se setkáte s problémem spamových komentářů. Čím slavnější je váš blog, tím více spamových komentářů je pravděpodobně přijato. Bohužel není nic víc než dostat frustrovaní nebo instalace několika pluginů, aby se zbavili spamových komentářů.

Komentáře, Pingbacks a Trackbacks:

Před tím, než půjdeme dále, vysvětlí Frank Abagnale, špičkový odborník Semalt , rozdíl mezi těmito třemi slovy:

Komentáře - připomínky jsou vytvořeny, když bot nebo člověk používá prostor pro komentář vašeho blogu k vyjádření svých nápadů nebo myšlenek.

Pingbacks - Pingbacks jsou vytvářeny automaticky, když osoba odkazuje váš příspěvek zpátky na jeho vlastní webové stránky - was kostet ein umzugsunternehmen ungefähr.

Trackbacks - Trackback je ruční oznámení spammerů, které zasáhly váš blog a vytvořily automatizovaný proces, který vás dráždí komentáře spamu

Bohužel, trackbacks, pingbacks a komentáře jsou pro vaše webové stránky škodlivé a měli byste se je zbavit za každou cenu.

Proč jsou komentáře spamu špatné?

Někteří správci webu a blogisté se pokoušejí nafouknout počet komentářů a pokaždé schválit komentáře, které považují za oprávněné. Oni dokonce ani nevědí, že spamové komentáře dosáhly svých blogů a budou jim způsobovat problémy.

Google a další vyhledávače vylučují špatné odkazy..Nezahrnuje weby a blogy s nekvalitními nebo špatnými odkazy, ale zahrnuje všechny typy webových stránek, které se pokoušejí vytvořit vlastní odkazy v sekcích komentářů. Google nemá rád blogy nebo webové stránky se spoustou komentářů obsahujících zpětné odkazy na jiné webové stránky.

Komentář k nevyžádané poště ukazuje nedostatek umírněnosti a porozumění. Je pravda, že komentáře spamu dokazují, že nemáte dostatečné porozumění a nejsou schopni správně komentovat komentáře. Například pokud máte webové stránky o technologii a obdržíte připomínky týkající se vozidel nebo vzdělání, je pravděpodobné, že se někdo pokouší opustit své odkazy zpět v oblasti komentářů a toto je to, co musíte upravit.

Vaši návštěvníci ztratí víru ve vaše produkty nebo služby. To znamená, že když někdo klikne na odkazy v oblasti komentářů a je přesměrován na něco mimo kontext, může ztratit důvěru ve značku a v budoucnu nebude kupovat vaše produkty a služby.

Jak identifikovat komentáře k spamu?

Je těžké identifikovat komentáře spamu a někteří blogovíři a webmasteři jednoduše schválí velký počet komentářů každý den. Ale můžete mít na paměti následující věci:

Chcete, aby vaše čtenáři klikali na nerelevantní věci? Pokud tomu tak není, neměli byste souhlasit s komentáři, které nepatří k vašemu článku a nemají nic společného s vašimi tématy. Případně můžete odstranit odkazy na webové stránky v těchto komentářích, upravit je trochu a získat je schváleno.

Při schvalování komentáře je třeba zkontrolovat skutečné jméno a e-mailové ID. Ujistěte se, že osoba použila v komentáři některá klíčová slova, ale neměla by dojít k vyplňování klíčových slov. Za tímto účelem můžete nainstalovat plugin SEO Spammer.

Je komentář relevantní nebo specifický k vašemu příspěvku? Měli byste to správně zkontrolovat, pokud je komentář související s vaším článkem nebo ne. Pokud nepatří k vašemu webu nebo blogu, není potřeba schvalovat velké množství komentářů.

Pokud jde o sledování spamových komentářů, stačí mít na mysli výše uvedené body a měli byste být v pořádku. Některé webové stránky a blogy používají specifické pluginy, aby se zbavili spamových komentářů, jako je Akismet.

November 30, 2017