Back to Question Center
0

Semalt sdílí WordPress Site Guide, aby zvážila

1 answers:

Spuštění webové stránky je nejlepší a nejsnazší způsob, jak sdílet své myšlenky, nápady, odbornost a rozvíjet své podnikání po celém světě. A pokud chcete vydělat nějaké peníze online, možná budete chtít vytvořit webové stránky WordPress. Naštěstí, vytváření webu je snadné, protože WordPress nevyžaduje, abyste měli kódovací schopnosti, jako jsou CSS, PHP a HTML. Dokonce i když jste předtím nepoužívali WordPress, můžete ji nyní zkusit a snadno rozvinout obchodní webovou stránku - parodium dentifrice parodontax. Stačí se dostat na tipy, které nabízí Michael Brown, přední odborník z Semalt .

Krok 1: Nastavení:

Jedna z hlavních chyb, které začátečníci dělají při vývoji webu, je výběr nesprávného systému správy obsahu. Naštěstí nyní můžete na WordPressu záležet na 95% webových stránkách a na internetu byly vytvořeny blogy. Můžete snadno nainstalovat pluginy, přizpůsobit návrh a rozvržení vašich webových stránek, změnit téma, importovat některé věci související s vaší značkou a změnit barvy. Wordpress.com je místo, kde můžete vyvíjet web, který není hostitelem, a můžete jej používat na svém vlastním serveru a wordpress.org je platforma, kde mohou uživatelé vytvářet hostované weby a nemohou je přenést na své servery, dokud nebudou platit poplatek . První věc, kterou potřebujete, je název domény a webhostingové služby. Vaše doménová jména by měla definovat vaši značku a webhostingová služba, jako je GoDaddy, vás bude účtovat za službu šířky pásma a hostování. Bluehost je vysoce doporučeno, když budete chtít dostupné poskytovatele hostingu ve službě WordPress. Konečně budete muset přidat informace o účtu a dokončit balíček k dokončení nastavení.

Krok 2: Instalace WordPress:

Ve vašem cPanelu budete moci vidět různé drobné ikony a funkce. Můžete se zmát, ale 96% z nich by mělo být ignorováno. Stačí jít na možnost Bluehost Marketplace Quick Install a nainstalovat WordPress na něj. Rychlá instalace začne a instalace vašeho webu WordPress bude trvat několik sekund. Tento trh vás může vyzvat k prohlížení některých témat WordPress, ale v tomto kroku se nemusíte rozhodovat. Jakmile je aplikace WordPress nainstalována, obdržíte uživatelské jméno a heslo na e-mailovém ID.

Krok 3: Vyberte svůj WordPress Téma:

Třetím krokem je výběr vizuálního vzhledu vašeho firemního webu. Za tímto účelem byste měli vybrat téma z velkého adresáře témat Wordpress. Některé z témat jsou citlivé a jiné nejsou citlivé. Klikněte na tlačítko Vzhled »Témata a přidejte nové téma do svého pracovního místa. Přizpůsobení motivu podle vašich požadavků je snadné. Můžete také změnit nastavení nabídky, umístění widgetu a režimy barev.

Krok 4: Vytvořte svůj první příspěvek:

Po instalaci motivu jste připraveni vytvořit svůj první příspěvek. Ujistěte se, že webové stránky obsahují všechny potřebné obsahové stránky, aby zákazníci získali představu o vašich produktech a službách. Přejděte do příspěvků »Přidat novou sekci do panelu WordPress a napište jedinečný příběh, který by mohl zapojit více čtenářů. Zatím nezapomeňte vložit na své webové stránky kategorie a značky.

Krok 5: Pluginy a přizpůsobení:

Jakmile napíšete a publikujete článek nebo webový obsah, možná budete chtít přidat kontakt, zásady ochrany osobních údajů a další podobné možnosti. Můžete také nainstalovat některé pluginy, aby se vaše galerie a obrázky upravovaly automaticky. Přizpůsobení je klíčem k úspěšnému webu WordPress, proto byste neměli zapomínat na optimalizaci a přizpůsobení obsahu webu.

Krok 6: Vydělávejte z vašeho webu:

Teď, když vaše webové stránky jsou připravené a jste napsali svůj první článek, měli byste být připraveni učinit nějaké peníze online. Existuje několik způsobů, jak vydělat peníze na internetu. Můžete buď získat účet AdSense, nebo něco prodat prostřednictvím svých webových stránek. Například můžete prodat drahé domy nebo vozidla online a zapojit se stále více zákazníků z celého světa. Pokud budete vynakládat úsilí a náročné práce, určitě využijete odměny z vašeho online obchodu.

November 26, 2017