Back to Question Center
0

Semalt: Tipy pro tvorbu pluginů WordPress

1 answers:

WordPress Plugin je sada funkcí, která pomáhá blogerům a majitelům webových stránek snadno přizpůsobovat a upravovat webové stránky. WordPress plugin přidává nové funkce a komplexní služby na webových stránkách a uživatelům tak usnadňuje přizpůsobení webu. Tento plugin obsahuje jednu nebo více funkcí, které jsou běžně psány v programovacím jazyce PHP.

Frank Abagnale, špičkový expert z Semalt zde nabízí několik tipů, jak vytvořit WordPress Plugin.

Pochopení toho, jak funguje plug-in WordPress, je nesmírně důležité, pokud jde o digitální marketing . Aplikační programové rozhraní (API) poskytuje metody, jak efektivně integrovat plugin. Vytvoření pluginu vyžaduje zachování nastavení standardů a zásad.

Zde jsou klíčové faktory, které je třeba vzít v úvahu při navrhování pluginu pro vaše webové stránky.

Soubory Readme

Soubory Readme pomáhají uživatelům a vývojářům identifikovat, kdy byl plugin naposledy aktualizován. Ve většině případů soubory readme poskytují živý popis fungování pluginu a doporučených protokolů.

Určení názvu pluginu

Dobrý počet pluginů obsahuje jméno. Pokud však pracujete na vývoji nového pluginu, zvážit při určení názvu, který chcete použít. Použijte plugin plugin pro hledání a přijít s nejlepším jménem.

Úvodní stránka

Pokud sdílení vašeho pluginu WordPress s dalšími vývojáři bylo jedním z vašich plánů, zvážit možnost mít vyhrazenou domovskou stránku. Domovská stránka pomáhá informovat vývojáře dostupných aktualizací a místo, kde jsou staženy všechny stažené soubory.

Zásuvné soubory

Ve vašem instalačním souboru aplikace WordPress je pojmenován alespoň jeden programovací soubor PHP. Použijte jedinečný název, abyste zabránili nejasnostem, když dva pluginy skončí se stejným názvem.

Minimální požadavky souboru pluginu

Meta popis je nezbytným předpokladem, pokud jde o optimalizaci vašeho webu. Meta informace poskytují shrnutí aplikace WordPress a jak ji spravovat na vašem webu. Pomocí standardní záhlaví označte přítomnost pluginu.

Programování vašeho WordPress Plugin

Začínáme, doporučujeme vytvořit demo plugin a testovat jeho výkon na serveru, aby nedošlo ke snížení vašeho webu.

Rozsah zásuvek

Nechte plugin spustit pomocí jednoduchého programovacího souboru PHP. Primárním účelem tohoto pluginu je psaní recenzí, kde každá analýza obsahuje výňatek, hodnocení a obrazy.

Vypnutí

Pomocí své kopie WordPress můžete procházet složku obsahu wp. Ve složce vyberte "Plugins" a vytvořte další složku. Pojmenujte složku vlastní-hudební recenze. Vytvořte ve složce jiný soubor a pojmenujte jej vlastní-music-reviews.php. Přidat nové parametry ve formě poznámek a uložit soubor.

Přidání doplňkového kódu

Pokud je váš plugin aktivní a připraven k přechodu, do pluginu přidat vlastní kód typu příspěvku. Váš kód nasměruje WordPress a vytvoří nový příspěvek, který bude společně s vaším tématem. Zaregistrujte novou taxonomii zvanou žánr a přiřaďte ji vašemu typu příspěvku.

Nastavení kódu k výstupu Recenze

Pomocí pluginu WordPress vytvořte novou stránku. Název stránky Recenze hudby. Stránka bude automaticky zobrazovat přehledy hudby publikované uživateli.

Testování pluginu

Klikněte na složku Music Reviews a zkontrolujte plugin. Po publikování příspěvků se vaše styly a motivy zobrazují na obrazovce.

Pro účely ověření zvážte vypnutí pluginu a znovu ho aktivujte. Jakmile je plugin nainstalován, měla by být vytvořena stránka "Music Reviews". Pro snadnější přizpůsobení vašeho webu můžete přidat nové šablony, taxonomie a widgety. Než začnete rozvíjet svůj plugin WordPress, máte platný plán a porozumíte standardům a postupům, které budete dodržovat Source .

November 26, 2017