Back to Question Center
0

Semalt varuje před různými typy WordPress webových stránek

1 answers:

Pokud vaše bezpečnostní skenování vrátí pozitivní výsledky, vaše webové stránky mohly být zasaženy spammeři. Všichni víme, že WordPress je nejslavnější a nejlepší systém pro správu obsahu. Vzhledem k naprostému počtu a objemu stránek WordPress online je téměř nemožné, abychom zůstali v bezpečí před hackery WordPress.

Ryan Johnson, špičkový expert z Semalt , poskytuje zde přehled různých typů webových stránek WordPress hacks online, abyste zůstali v bezpečí.

Malware

Malware zahrnuje všechny druhy nebezpečných a škodlivých programů a softwaru, jako jsou viry, trojské koně, ransomware a spyware. Zobrazí se váš účet Google Analytics - alojamiento asp web. malware také vyskakovací okna ve webových prohlížečích, která nás varují, aby byla opravena co nejdříve. Měl byste nainstalovat antivirový nebo antivirový program, abyste jej odstranili. Malware může provádět všechny druhy hanebných věcí, jako je krádež údajů o kreditní kartě, osobní informace, poškození vašeho webu, mazání důležitých souborů a zamykání počítače nebo mobilního zařízení, dokud nezaplatíte výkupné.

phishing

Phishingové útoky se většinou dějí prostřednictvím e-mailů, které vás lákají k otevření některých příloh nebo přihlášení k několika webovým stránkám, jako je PayPal, banka Ameriky a další. Chtějí, abyste klikli na podezřelé odkazy a vypadali autenticky. Obecně platí, že útoky typu phishing mají být oklamány a hackeři používají ty e-maily, aby ukradli vaše přihlašovací údaje na internetu. Nikdy byste neměli klikat na přílohu e-mailu, která vypadá podezřele nebo je podivná.

SQL injekce

SQL je počítačový jazyk, který používá vaše blogy a webové stránky WordPress. SQL (Structured Query Language) pomáhá komunikovat s databázemi. Stručně řečeno, SQL injekce mohou nahradit dotazy SQL kódy, které vedou databázi k tomu, že dělají něco jako hacking a phishing. Hackeři používají tyto informace k odcizení dat a přenosu souborů z jednoho počítače do druhého. Wordpress pluginy a různá témata mohou pomoci zabránit injekci SQL.

Kompromitovaná hesla

S různými e-mailovými účty on-line lidé používají stejné heslo na různých stránkách. Pokud hackeři objeví jedno z vašich hesel, mohou mít snadný přístup k vašim více účtům. Proto byste měli zabránit ohrožení hesel a uchovávat různá hesla pro různé účty.

Chybějící aktualizace softwaru

Odborníci na WordPress se usilovně snaží zlepšit pluginy, software a motivy. Uživatelé Wordpress nejsou pečliví o instalaci a aktualizaci svých programů. Chybějící aktualizace softwaru vás mohou vést k trpení na internetu. Bezpečné lze říci, že se to stalo jedním z hlavních problémů na internetu a můžete ztratit různé cenné soubory a data kvůli ohroženým aktualizacím softwaru.

Nezabezpečené témata a pluginy

Jak různí lidé přispívají k WordPress kódům ve formě témat a pluginů, mohou hackeři snadno šířit malware a viry. Nejlepšou ochranou je aktualizovat zásuvné moduly a motivy.

Špatné bezpečnostní zásady

Špatná bezpečnostní politika může způsobit, že jste smutní a vaše podnikání může přestat růst. Pokud do vašeho webu přistupovalo více lidí, nemusíte provádět administrátora. Místo toho je můžete přiřadit různým rolím a zabránit jim, aby měli přístup k panelu administrátorů vašeho webu WordPress.

DDOS

Útoky Distributed Denial of Service jsou rozšířené a jsou snadno spuštěny online. Mohou snadno přinést desítky míst bez znalosti webmasterů.

November 26, 2017