Back to Question Center
0

Semalt varuje před různými typy WordPress webových stránek

1 answers:

Pokud vaše bezpečnostní skenování vrátí pozitivní výsledky, vaše webové stránky mohly být zasaženy spammeři. Všichni víme, že WordPress je nejslavnější a nejlepší systém pro správu obsahu. Vzhledem k naprostému počtu a objemu stránek WordPress online je téměř nemožné, abychom zůstali v bezpečí před hackery WordPress.

Ryan Johnson, špičkový expert z Semalt , poskytuje zde přehled různých typů webových stránek WordPress hacks online, abyste zůstali v bezpečí.

Malware

Malware zahrnuje všechny druhy nebezpečných a škodlivých programů a softwaru, jako jsou viry, trojské koně, ransomware a spyware. Zobrazí se váš účet Google Analytics. malware také vyskakovací okna ve webových prohlížečích, která nás varují, aby byla opravena co nejdříve - create a poster for free online. Měl byste nainstalovat antivirový nebo antivirový program, abyste jej odstranili. Malware může provádět všechny druhy hanebných věcí, jako je krádež údajů o kreditní kartě, osobní informace, poškození vašeho webu, mazání důležitých souborů a zamykání počítače nebo mobilního zařízení, dokud nezaplatíte výkupné.

phishing

Phishingové útoky se většinou dějí prostřednictvím e-mailů, které vás lákají k otevření některých příloh nebo přihlášení k několika webovým stránkám, jako je PayPal, banka Ameriky a další. Chtějí, abyste klikli na podezřelé odkazy a vypadali autenticky. Obecně platí, že útoky typu phishing mají být oklamány a hackeři používají ty e-maily, aby ukradli vaše přihlašovací údaje na internetu. Nikdy byste neměli klikat na přílohu e-mailu, která vypadá podezřele nebo je podivná.

SQL injekce

SQL je počítačový jazyk, který používá vaše blogy a webové stránky WordPress. SQL (Structured Query Language) pomáhá komunikovat s databázemi. Stručně řečeno, SQL injekce mohou nahradit dotazy SQL kódy, které vedou databázi k tomu, že dělají něco jako hacking a phishing. Hackeři používají tyto informace k odcizení dat a přenosu souborů z jednoho počítače do druhého. Wordpress pluginy a různá témata mohou pomoci zabránit injekci SQL.

Kompromitovaná hesla

S různými e-mailovými účty on-line lidé používají stejné heslo na různých stránkách. Pokud hackeři objeví jedno z vašich hesel, mohou mít snadný přístup k vašim více účtům. Proto byste měli zabránit ohrožení hesel a uchovávat různá hesla pro různé účty.

Chybějící aktualizace softwaru

Odborníci na WordPress se usilovně snaží zlepšit pluginy, software a motivy. Uživatelé Wordpress nejsou pečliví o instalaci a aktualizaci svých programů. Chybějící aktualizace softwaru vás mohou vést k trpení na internetu. Bezpečné lze říci, že se to stalo jedním z hlavních problémů na internetu a můžete ztratit různé cenné soubory a data kvůli ohroženým aktualizacím softwaru.

Nezabezpečené témata a pluginy

Jak různí lidé přispívají k WordPress kódům ve formě témat a pluginů, mohou hackeři snadno šířit malware a viry. Nejlepšou ochranou je aktualizovat zásuvné moduly a motivy.

Špatné bezpečnostní zásady

Špatná bezpečnostní politika může způsobit, že jste smutní a vaše podnikání může přestat růst. Pokud do vašeho webu přistupovalo více lidí, nemusíte provádět administrátora. Místo toho je můžete přiřadit různým rolím a zabránit jim, aby měli přístup k panelu administrátorů vašeho webu WordPress.

DDOS

Útoky Distributed Denial of Service jsou rozšířené a jsou snadno spuštěny online. Mohou snadno přinést desítky míst bez znalosti webmasterů.

November 26, 2017