Back to Question Center
0

Semalt vysvětluje, jak zablokovat určité webové stránky z výsledků vyhledávání Google

1 answers:

Google mění své algoritmy téměř každý den a každá změna není vždy vhodná pro webmastery a blogery. Někdy jsou vaše webové stránky zakázány kvůli aktualizovaným zásadám společnosti Google. Navíc je pravděpodobné, že budou ovlivněny její geografické výsledky vyhledávání a personalizace. Je dobré zablokovat několik webových stránek z výsledků vyhledávání Google tak, aby se vaše webové stránky snadno zobrazovaly. Naštěstí existuje několik způsobů, jak zabránit určitým webům z výsledků vyhledávání Google - lcd tv sale in hyderabad.

Některé z nich byly diskutovány níže Ivanem Konovalovem, špičkovým odborníkem z Semalt Digitálních služeb.

1. Seznam osobních stránek:

Vytváření bloků osobních webových stránek v prohlížeči Google Chrome je snadné. Za tímto účelem byste měli nainstalovat rozšíření Google. Jakmile je nainstalována, zobrazí se možnost zablokovat stránky nebo adresy URL, které vás nejčastěji obtěžují, a posunout vaše stránky ve výsledcích vyhledávání Google. Jakmile kliknete na možnost Blokovat, tyto webové stránky okamžitě zmizí z výsledků vyhledávání Google. Měli byste mít na paměti, že tyto stránky se objevují ve výsledcích vyhledávání Yahoo a Bing, což znamená, že je nemůžete blokovat z jiných vyhledávačů pomocí této techniky.

2. Blokujte stávající hostitele od společnosti Google. com:

Je snadné zablokovat stávající hostitele z Google.com. Pokud máte otevřenou sekci Nastavení prohlížeče Google Chrome, můžete blokovat podezřelé nebo webové stránky pro dospělé kliknutím na tlačítko BlockIt. A pokud kliknete na možnost Zobrazit, objeví se stejné stránky ve výsledcích vyhledávání Google.

Chcete-li vidět seznamy webů, které jste nedávno zablokovali, stačí kliknout na ikonu Blocklist na panelu nástrojů. To se obvykle objevuje v oranžové barvě a má ruční ikonu.

3. Zásuvný report služby Webspam Google:

Kromě výše uvedených dvou metod je plugin Google Webspam Report také dobrý. To vám umožní nahlásit podezřelé a dospělé webové stránky jako spam. Ve skutečnosti je to nejjednodušší a nejlepší volba, protože můžete v co nejkratším čase hlásit tolik webů a blogů. Pokud do Googlu zašle dostatek zpráv o spamu, vyhledávač nakonec penalizuje a zablokuje stránky ze svých výsledků.

Pomocí tohoto rozšíření můžete zablokovat všechny nežádoucí a podezřelé výsledky z vyhledávače Google. Bohužel tento plugin nefunguje dobře se Safari a jinými webovými prohlížeči. To znamená, že jej můžete používat pouze při surfování na webech prostřednictvím prohlížeče Google Chrome a tento prohlížeč má jako primární možnost.

4. Pro uživatele Firefoxu:

Pokud jste uživatel Firefoxu, je možné nainstalovat podobné doplňky, které z výsledků vyhledávání zablokují všechny nežádoucí stránky. Například pokud máte stránky WordPress, můžete zkontrolovat plugin, který pomáhá blokovat nežádoucí stránky z výsledků hledání v prohlížeči Firefox. Po dokončení instalace můžete plugin aktivovat a zablokovat nebo eliminovat weby a blogy, které se nechcete zobrazovat ve výsledcích vyhledávání Google.

Všechny tyto metody jsou snadno sledovatelné a účinné pro všechny typy webových stránek, blogů a sociálních médií.

November 26, 2017