Back to Question Center
0

Semalt: WordPress 10 nejznámějších pluginů v roce 2017

1 answers:

Plugin WordPress je zodpovědný za rozšíření funkčnosti webových stránek. Také přidává nové funkce do webů a blogů elektronického obchodu a je napsán v programovacích jazycích PHP. Pluginy usnadňují přidávání nových věcí, barev a rozvržení na naše webové stránky - culos de sol wayfarer ray ban.

Výběr nejlepších WordPress pluginů může být hektický, ale zde Frank Abagnale, špičkový odborník z Semalt , diskutoval o deseti nejznámějších WordPress plugins tohoto roku.

1. WordPress SEO od Yoast

Jedná se o jeden z nejslavnějších a nejrozšířenějších pluginů WordPress od Yoast. Tento plugin SEO pomáhá přidávat tituly a popisy do vašich blogových příspěvků a umožňuje vám přidávat otevřené grafy a meta data. Můžete také provádět analýzu stránek, publikovat xml sitemaps a dělat mnohem více s tímto komplexním pluginem.

2. BackupBuddy

BackupBuddy je snadno použitelný a přátelský WordPress plugin. To vám umožní zálohovat soubory a pomáhat naplánovat vaše články. Navíc BackupBuddy pomáhá chránit váš webový obsah před zloději a viry. Udržuje soubory uložené v cloudu a dalších pamětech.

3. Celková mezipaměť W3

Rychlost vašeho webu je velmi důležitá pro lepší vyhledávač pořadí. S celkovou vyrovnávací pamětí W3 můžete maximalizovat rychlost vašeho webu a snížit jeho dobu načítání, což určitě sníží míru odchodů.

4. WPForms

WPForms je jeden z uživatelsky přívětivých a nejlepších pluginů. Pomáhá přetahovat online formuláře a umožňuje vám snadno vytvořit e-mailový formulář předplatného, ​​platební formulář, formulář objednávky a další typy online formulářů. Její volná verze je dobrá, ale můžete také vyzkoušet placenou verzi.

5. OptinMonster

Pokud jste e-mail nebo sociální média marketingu, můžete zkusit OptinMonster. Je to skvělý a úžasný plugin pro WordPress a je široce používán podnikateli. To vám pomůže zvýšit počet odběratelů e-mailů a převede vaše předplatitele na šťastné kupce.

6. Upravit tok

Pomocí funkce Upravit tok můžete své dříve napsané články upravit okamžitě. Tento plugin WordPress vám pomáhá pravidelně spravovat redakční kalendáře, komentáře a blogy. Můžete přizpůsobit jeho nastavení podle vašich požadavků a naplánovat strategii marketingu obsahu pro dosažení nejlepších výsledků.

7. Soliloquy

Je bezpečné říci, že Soliloquy je nejlepší plugin pro WordPress pro citlivé webové stránky. To vám umožní zvýšit výkonnost vašeho webu, aniž byste ublížili jeho SEO. Plugin se snadno instaluje a je vybaven různými posuvníky a blejzry, ze kterých si můžete vybrat.

8. Sucuri

Sucuri je komplexní plugin, který vám pomůže sledovat bezpečnost a zabezpečení vašich webových stránek. Pokud chcete zabránit útokům hackerů nebo virů na vaše stránky, měli byste dostat Sucuri, protože nabízí různé varování v reálném čase, bezpečnostní skenery a služby odstraňování škodlivého softwaru.

9. Plovoucí sociální bar

Floating Social Bar je jedním z nejlepších pluginů pro sociální média. Je ideální pro vaše stránky WordPress a má nespočet možností pro sociální média. Tento plugin vám umožní přidat užitečné odkazy sociálních médií, abyste zapojili více a více uživatelů.

10. Diskuse

Tento výchozí plugin WordPress má spoustu možností a spravuje vaše komentáře k webu. Jedná se o plugin třetí strany, který nemá vliv na váš server a provádí různé úkoly.

November 26, 2017