Back to Question Center
0

Tento reklamní svět nebo způsob, jak učinit spotřebitele rád - Marketingové strategie od Semalt Expert

1 answers:

Současný svět, v němž žijeme, je reklamní a reklamní svět. Bez reklam by nebyly potřebné takové věci jako televize, rádio nebo sociální média. Je samozřejmé, že bychom pak museli platit více za věci, které potřebujeme - качественные диваны форум. 86% obyvatel se domnívá, že reklamy jsou nezbytné pro vysílání bezplatného obsahu online. Nicméně, nedává obchodníkům právo obtěžovat nás s reklamami. Následující čtyři strategie jsou Oliver King, odborník na Semalt , který může zákazníkům opravdu spokojit.

Zkontrolujte, zda je to osobní

Neexistuje nic, co by zneklidňovalo potenciální zákazníky, než jen nenápadný prodejce, který se pokusí vynutit si koupit tento nebo ten produkt za každou cenu. Je to obrovské odbočení a velmi neúčinné, pokud jde o konverzi. Spotřebitelé vás mohou naladit nebo vzít na vědomí vaše otravné chování a slib, že nikdy nebudete spolupracovat s vámi nebo značkou, kterou zastupujete.

Sociální krajina nyní přebírá přístup zaměřený na spotřebitele, který by měl odrážet strategii digitálního marketingu . Spotřebitelé musí být léčeni tak, jak se chtějí léčit. Jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je použití společenského monitoringu a analýzy. Pomáhají při identifikaci spotřebitelských pocitů, aby se na ně mohli zaměřit obchodníci, pokud se mají s nimi angažovat. Optimalizací těchto aspektů podnikání bude obchodník schopen zesílit své SEO úsilí.

Učinit to relevantní

Stejně jako je důležitá personalizace, není možné vědět, kdo čte konkrétní příspěvek, kdy bude mít přístup k němu a další věci, které by mohly mít zájem. Rodná síť by měla pomoci tím, že nabídne doporučení obsahu, následovat. Obchodníci by měli vědět, že doporučení musí odpovídat chuti a preferencí čtenáře. Pokud obsahují odkazy na příspěvky, které souvisejí s tím, co čtenáři mají zájem, ale jinak by se nenacházeli, stává se webem důvěryhodným a cenným zdrojem, který je pro SEO výhodný. Výsledkem je, že vydavatel si udržuje vysoký výdělek a současně poskytuje spotřebitelům nezapomenutelný zážitek ze zjišťování obsahu, který jim bude stále více vracet.

Udělejte to včas

Existuje několik věcí, které spotřebitelé považují za nepříjemné, pokud jde o digitální marketing:

  • Kupóny, které plivou na předmět, který si právě zakoupili, protože jsou k ničemu pro každého, kdo má omezený prostor nebo finanční prostředky, aby si předtím vyčerpal.
  • opakované reklamy na Facebooku pro zboží nebo služby, které již zakoupili
  • .
  • E-mailové schránky, které se objeví, jakmile se objeví jejich obsah.

Obchodníci musí používat digitální marketing způsobem, který spotřebitelům udržuje věrný. Uvedené obtěžování se může zdát malé, ale drobné věci se přidávají. Vzhledem k neomezeným zdrojům věcí relevantních pro to, co chtějí, nedávejte jim důvod, aby si nevybrali značku, kterou prodáváte. S recenzemi ze zpětné vazby od zákazníků a sociálních médií zajistěte, aby všechny služby byly v souladu s jejich potřebami.

Udělat to Releatable

Poslední, ale ne nejmenší tip, je vytvořit obsah, který se dotýká relatable lidských emocí. Emoce jsou velkým motivátorem. Někteří spotřebitelé mohou vtipkovat o tom, jak je reklama emocionálně manipulativní, ale nikdy nezapomínají na to v budoucnu.

November 24, 2017